BEAUTY ADVISOR

Daca pasiunea pentru frumusete te defineste si pe tine, inseamna ca deja ti-am starnit interesul. Asadar, te invitam sa faci parte din echipa noastra! Suntem foarte nerabatori sa te cunoastem daca te regasesti in descrierea de mai jos :

  • Esti sociabila, iti place sa comunici , abilitatile tale de convingere se numara printre calitatile tale, iar zambetul te ajuta in acest demers?
  • Intuitia “feminina” te insoteste in fiecare moment , asa ca poti identifica usor nevoile clientului si ii poti oferi cele mai bune optiuni pentru nevoile si preferintele sale.
  • Cunosti limba engleza la nivel mediu – Probabil termenii precum “fragrance”, “lipstick”, “eyeliner” si “highlighter” fac deja parte din vocabularul tau, asa ca pregateste-te sa ii folosesti des 😃 .
  • Ne placi si mai mult daca ai minim 1 an experienta in domeniu, insa daca esti carismatica si ambitioasa , ai sanse mari sa ne cuceresti chiar si fara ea.
  • Ca parte din echipa noastra, te vei bucura de frumusetea acestui mediu .
  • Vei promova si vinde produse de parfumerie, vei fi mereu aproape de clienti si ii vei consilia in ceea ce priveste alegerea celor mai bune produse pentru nevoile lor.
  • Bineinteles, ca sa poti vinde, va trebui sa te asiguri de prezenta la raft a produselor din portofoliu, insa daca esti o persoana organizata, acest lucru va fi foarte usor
  • Ambitia si determinarea vor fi punctele tale cheie in realizarea targetului lunar de vanzari si vei accepta provocarea noastra de a te autodepasi pentru a putea creste impreuna

RESPONSABILITATI

  • Buna cunoasterea a produselor companiei
  • Consilierea clientilor si recomandarea de produse in functie de nevoile acestora
  • Respecta timpii de servire catre clienti, sugereaza produse, promotii
  • Promovarea si vanzarea produselor de parfumerie
  • Asigura prezenta la raft a produselor din portofoliu
  • Realizarea targetului lunar de vanzari

Trimite CV-ul tau la adresa:  recrutare@niran.ro

Daca iti doresti sa crestem impreuna, te asteptam in echipa noastra!

*Numai candidații selectați vor fi contactați.

Specialist skincare

Acest post nu este disponibil momentan.

Îți recomandăm să trimiți CV-ul tău la adresa recrutare@niran.ro, iar noi te vom contacta cât mai curând posibil.

Junior Brand Manager

BRAND MANAGER

SPECIALIST RESURSE UMANE

RESPONSABILITĂȚI:

●Procesul de recrutare şi toate activităţile aferente lui. Organizarea, planificarea şi coordonarea programelor de iniţiere pentru noii angajaţi.

●Administrare personal:
-Întocmirea şi administrarea tuturor documentelor legate de administrarea dosarelor de personal(contracte de muncă, acte adiţionale, concedii medicale, concedii de maternitate, încetarea contractelor).
-Gestionarea relaţiei cu partenerii de medicina muncii, programarea sesiunilor de medicina muncii şi protecţia muncii.
-Salarizare şi toate acţiunile implicate de aceasta (pontaje, concedii, tichete de masă), declaraţia 112 şi introducerea de date în programul informatic de salarizare.

CERINȚE:

● Calificare în domeniul economic, resurse umane sau un alt domeniu relevant pentru post.
● Un minim de 3 ani de experiență dovedită într-un rol similar.
● Experienţă în utilizarea programelor informatice din domeniul resurselor umane şi a
salarizării.
● Experienţă în utilizarea REVISAL.
● Cunoaștere puternică a legislației muncii și a proceselor de salarizare.
● Înţelegere excelentă a procesului complet de recrutare.
● Competenţe solide în ultilizarea pachetului Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint şi
Outlook.
● Engleză – nivel avansat.

COMPETENȚE:
● Abilităţi organizatorice.
● Abilităţi solide de comunicare verbală și scrisă.
● Abilităţi solide de rezolvare a problemelor și de gestionare a echipei.
● Discreţie şi atenţie la păstrarea confidenţialităţii datelor.
● Atenţie la detalii.
● Abilități foarte bune de comunicare.
● Proactivitate.
● Abilitatea de a face mai multe sarcini.
● Flexibilitate.

Trimite CV-ul tau la adresa recrutare@niran.ro